Įrengiate naują biurą ar daugiau naujų darbo vietų?

Pamatykite mūsų atliktus darbus

Apgalvoti sprendimai

Įrengdami savo biurą su „Seisuk" , galite būti užtikrinti - mūsų idėjos ir sprendimai paremti geriausia praktika, ergonomišku požiūriu ir moderniu stiliumi.

Dėmesys klientui

Mes vertiname kiekvieną klientą. Pirmojo susitikimo metu išklausysime jūsų norus ir mintis, atsižvelgsime į jūsų poreikius ir atrasime geriausią sprendimą.

Kainos pagal jūsų biudžetą

Turime įvairų gaminių asortimentą, todėl čia kiekvienas atras sau tinkamą kainą ir pasiūlymą. Projekto pradžioje susitariame, kam bus skirtas didžiausias dėmesys - ypatingam rezultatui, geriausiai kainai ar kitiems poreikiams.

Gaukite pasiūlymą

Klientų atsiliepimai

“Seisuk” stalo kojos pateisino mūsų lūkesčius. Mūsų kolegoms patinka dirbti stovint, o taip pat galime reguliuotis ir sėdimų stalų aukščius. Užsisakėme kelias dešimtis stalo kojų porų ir jei prireiks daugiau, tikrai įsigysime dar.

Robertas

Labai patogi ir greita paslauga. Užsakėme stalų kojeles, sutarėme laiką ir labai greitai jau turėjome stalus su naujomis kojomis.

Danielius

Atraskite jums tinkamus gaminius ir susikurkite tobulą darbo vietą

Kategorijos
Reguliuojami stalai
Specialios formos stalai
Stalo priedai
Ergonomiškos kėdės
Triukšmo slopinimo plokštės
Spintelės
Sofos
Pufai
Registratūros stalai
Akustinės kabinos
Vadovo stalai
Baro kėdės
Konferencijų stalai
Konferencijų kėdės
Kavos staliukai
Kaina su PVM
Gaukite pasiūlymą

Gaukite daugiau informacijos arba jums skirtą pasiūlymą

Mūsų komanda padėjo įrengti šimtus darbo vietų ir tūkstančius kvadratinių metrų stilingų biuro patalpų. Susisiekite su mumis ir rasime jums geriausią sprendimą.