Įrengiate naują biurą ar daugiau naujų darbo vietų?

Mes siekiame užtikrinti, kad biuras atspindėtų jūsų įmonės charakterį ir kultūrą. Rūpinamės, kad įrengimas būtų paprastas, patogus ir greitas.

Atraskite mūsų asortimentą

Apgalvoti sprendimai
Įrengdami savo biurą su „Seisuk" , galite būti užtikrinti - mūsų idėjos ir sprendimai paremti geriausia praktika, ergonomišku požiūriu ir moderniu stiliumi.
Dėmesys klientui
Mes vertiname kiekvieną klientą. Pirmojo susitikimo metu išklausysime jūsų norus ir mintis, atsižvelgsime į jūsų poreikius ir atrasime geriausią sprendimą.
Kainos pagal jūsų biudžetą
Turime įvairų gaminių asortimentą, todėl čia kiekvienas atras sau tinkamą kainą ir pasiūlymą. Projekto pradžioje susitariame, kam bus skirtas didžiausias dėmesys - ypatingam rezultatui, geriausiai kainai ar kitiems poreikiams.
Agne
Industry62
“Seisuk” stalo kojos pateisino mūsų lūkesčius. Mūsų kolegoms patinka dirbti stovint, o taip pat galime reguliuotis ir sėdimų stalų aukščius. Užsisakėme kelias dešimtis stalo kojų porų ir jei prireiks daugiau, tikrai įsigysime dar.
Danielius
Dolm IT
Seisuk padeda sukurti šiuolaikinį biurą su patogiais stalais, kėdėmis ir garso sugeriančiomis plokštėmis. Iš Seisuk gavome vertingų patarimų, į ką atkreipti dėmesį įrengiant biurą.

prekių ženklų

Atraskite jums tinkamus gaminius ir susikurkite tobulą darbo vietą

Kaina su PVM
Filtruokite produktus
Kategorijos: Reguliuojami stalai
Atgal
Filtruokite produktus
Kategorijos
Reguliuojami stalai
Ergonomiškos kėdės
Triukšmo slopinimo plokštės
Spintelės
Sofos
Pufai
Registratūros stalai
Akustinės kabinos
Vadovo stalai
Baro kėdės
Konferencijų stalai
Konferencijų kėdės
Kavos staliukai
Produktai
Kategorijos galerija