Kokios medžiagos darbastalį rinktis?

„Seisuk“ vienintelė Lietuvoje siūlo itin platų įvairių matmenų ir medžiagų stalviršių pasirinkimą. Kokį rinktis, kuomet vienas gražesnis už kitą?

Melaminas

Melaminas imituoja natūralią fanerą ir yra prieinamesnės kainos. Melamino paviršius yra lygus, blizgus ir patvarus. Lygus paviršius užtikrina higieną, nes jame nėra porų, tarp kurių kaupiasi nešvarumai, todėl paviršių yra labai lengva valyti. Veikiamas UV spindulių, melamino paviršius nekeičia savo spalvos, yra atsparus karščiui ir pažeidimams.

Melaminas yra patvari sintetinė medžiaga, dažnai vadinama dirbtine fanera. Melaminas ant medžio drožlių plokštės suformuojamas iš aukštoje temperatūroje kietėjančioje dervoje mirkyto popieriaus ir vėliau stipriai suslegiamas aukštoje temperatūroje.


Mūsų įmonėje aukštos kokybės stalviršiai yra gaminami naudojant lazerinį kantavimą („Airtec“ technologiją), todėl krašto ir detalės sandūra tampa nepastebima, sukuriamas monolitinės plokštės vaizdas. Ši medžiaga ne tik gražiai atrodo, bet ir yra patvari bei atspari drėgmei ir nešvarumams. Tai brangi ir ypatinga technologija, kurią Estijoje siūlo tik mūsų įmonė.

Dėl prieinamos kainos, plataus spalvų pasirinkimo ir patvarumo lengvai valomos melamino plokštės tinka visiems įprastiems ir namų biurams. Iš mūsų asortimento pasirinkite norimą dydį ir spalvą arba atsiųskite mumis savo pageidavimus, pasidalinkite savo mintimis ir mes paversime jūsų svajonių stalą realybe!

Medžio masyvas

Mediena suteikia patalpoms jaukumo ir neabejotinai yra viena iš mėgstamiausių medžiagų estų namuose. Ąžuolas yra labai stipri ir patvari mediena, o tinkamai prižiūrint ji ilgai tarnauja. Mūsų įmonės gaminami stalviršiai yra padengti trigubu aukštos kokybės alyvos su vašku „Osmo“ sluoksniu, todėl juos kasmet galima atnaujinti padengiant nauju alyvos sluoksniu. Toks stalviršis su metais tampa vis stipresnis ir patvaresnis.

Medienos masyvo pavadinimas kartais sukelia šiek tiek painiavos, nes galima pamanyti, kad iš tokios medžiagos pagamintos baldų detalės yra išpjautos iš vientiso didelio medžio gabalo. Tiesą sakant, medžio masyvas taip pat žinomas kitu pavadinimu – klijuota mediena, kuris kur kas geriau paaiškina šios medžiagos esmę. Klijuota mediena yra gaminama suklijuojant reikiamo dydžio gabalus. Todėl galima gaminti norimo dydžio medienos plokštes ir išlaikyti šios medžiagos natūralumą ir jaukumą. Klijuota mediena yra stipresnė ir patvaresnė nei įprasta medienos plokštė. Ji nesutrūksta, džiūdama neskyla ir nekeičia savo formos, nesisuka.

Mediena yra poringa medžiaga, todėl reikėtų nepalikti išlietos ant stalo kavos visai nakčiai. Tačiau išlieti ir greitai nuvalyti skysčiai stalo nesugadina. Kad stalas ilgam išliktų gražus, po karštu puodeliu rekomenduojame pastatyti padėklą.

Daugiau patarimų, kaip prižiūrėti medinį stalviršį, rasite čia.
Mūsų prekių asortimentą sudaro trijų skirtingų raštų mediniai stalviršiai – eglutės rašto, vientisos lamelės ir jungtos lamelės. Jie skiriasi savo kaina, išvaizda ir techniniais duomenimis.

Jungtos lamelės

Šis stalviršis yra gaminamas iš trumpų lamelių. Lamelės yra klijuojamos viena prie kitos iš galų, o po to iš kitų keturių pusių. Jungtų lamelių stalviršis turi savo privalumų. Viena iš medienos apdirbimo taisyklių teigia, kad kuo daugiau klijavimo, tuo stipresnis objektas. Jungtų lamelių stalviršyje klijuotų detalių skaičius yra kelis kartus didesnis nei iš ilgų lamelių pagamintose plokštėse, todėl jis yra ypač patvarus.

Ilgos lamelės

Skirtingai nuo jungtų lamelių stalviršio, lamelės yra klijuojamos viena prie kitos iš dviejų pusių. Lamelės yra gaminamos iš aukštos kokybės žaliavos, kurioje nėra šakų. Tokie medžiai yra reti ir brangūs, todėl ištisinių lamelių stalviršius pagaminti yra sudėtingiau, o jų kaina yra didesnė.

Mediena yra šilta medžiaga ir sukurs jaukią darbo aplinką ne tik namų, bet ir dideliuose biuruose.

Eglutė

Eglutės rašto stalas yra išties išskirtinis produktas – mūsų įmonė vienintelė Baltijos šalyse siūlo tokią plokštę. Eglutės rašto stalviršis yra gaminamas iš vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDF), kurios paviršius ir šonai yra dengiami klasikiniu ir niekuomet nesenstančiu eglutės raštu iš šlifuoto ąžuolo. Dėl skirtingų sluoksnių ir MDF šis stalviršis yra itin tvirtas. Su meile ir rūpesčiu klijuotos rankų darbo eglutės rašto medinės plokštelės pripildys jūsų biurą ar namus jaukumu ir šiluma. Kartą perbraukę ranka per šį stalo paviršių liksite sužavėti. Pasirinkite vieną iš trijų alyvos atspalvių ir sukurkite unikalų, stilingą, klasikinį darbo stalą.

Kokio dydžio turėtų būti darbo stalas?

Darbo stalą rinkitės pagal savo asmeninius poreikius ir patalpos dydį.
Jeigu yra pakankamai vietos, namų biurui idealiai tinka 140 x 75 cm, o didesnėms biuro patalpoms standartinis 160 x 75 cm darbo stalas. Stalo kojos yra reguliuojamos, todėl galite persigalvoti ir stalo paviršiaus dydį pakeisti nors ir kiekvienais metais.