Vieno variklio vs. dviejų variklių reguliuojami stalai: kuris geresnis?

Jei renkatės tarp skirtingų reguliuojamo aukščio stalų, tikriausiai susidūrėte su dviem pagrindiniais variantais: dvigubo variklio ir vieno variklio stalai. Vizualiai jie gali atrodyti panašūs, tačiau iš tikrųjų skirtumas yra gana didelis.

Geriausias pasirinkimas atsižvelgiant į kainą

Stalo kaina iš pradžių atrodo didelės išlaidos. Tačiau vėliau, jei vis dėlto norėsite pakeisti vieno variklio stalą, gali tekti padengti didesnes išlaidas. Vieno variklio variantai yra pigesni, tačiau iš tikrųjų turėtumėte paklausti, kuris produktas yra geriausias, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Geriausias pasirinkimas atsižvelgiant į kokybę

Jei kokybė yra svarbi, neabejotinai teisingas pasirinkimas yra dviejų variklių stalai ir dviejų variklių stalo kojos (nuotrauka dešinėje). Vieno variklio variantai (nuotrauka kairėje) paprastai yra tokie, kai variklis nėra įmontuotas, o velenas eina link kitos kojos iš apačios. Šis velenas gali kliūti už kojų ir drabužių. Dvigubo variklio varianto atveju įmontuoti varikliai užtikrina sklandumą, ilgaamžiškumą ir stilingą išvaizdą.

Geriausias pasirinkimas atsižvelgiant į ilgalaikį patvarumą

Dauguma stalų pardavėjų dvigubo variklio versiją rekomenduoja kaip pagrindinį modelį, nes šis variantas sukurtas ilgalaikiam naudojimui. Kuo ilgiau stalas tarnauja, tuo pelningesnė yra investicija. Jei ieškote ilgai tarnausiančių stalų biurams ar namams, dvigubo variklio versija yra tikrai geresnis pasirinkimas nei vieno variklio.

Geriausias pasirinkimas atsižvelgiant į įrengimą

Vieno variklio stalams paprastai reikia papildomų dalių, kad nemotorinė koja būtų prijungta prie variklio. Dvigubus variklius turinčiuose stalų kojose yra įmontuoti varikliai, todėl reikia mažiau detalių. Mažiau detalių reiškia trumpesnis surinkimo laikas.

Apibendrinimas

Kada teikti pirmenybę vieno variklio stalui? Tiesą sakant, praktiškai niekada. Štai kodėl Seisuk daugiausia siūlo reguliuojamo aukščio stalus ir stalo kojas su dviem varikliais.

Jei biudžetas tikrai minimalus, Seisuk asortimente taip pat rasite reguliuojamas vieno variklio kojeles. Tačiau, jei tik įmanoma, vis tik rekomenduotume investuoti tinkamą dviejų variklių sprendimą. Mes taip pat siūlome unikalią paslaugą - perdarome jūsų seną biuro stalą į reguliuojamą.